10% zniżki  KOD: KOD10

Żeń-szeń w 90 kapsułkach z poręcznym pillboxem

  • Pakiet
42,99 zł

Zamiast 45,98 zł

Panax ginseng jest jednym z najczęściej stosowanych gatunków żeń-szenia. Od tysięcy lat gatunek ten jest bardzo ważny w tradycji Korei, Chin i Japonii, skąd pochodzi.  Nazwa panax oznacza „wszelkie uzdrowienie” i wywodzi się z tradycyjnego przekonania, że ​​żeń-szeń ma dobroczynny wpływ na ludzkie ciało. W zestawie z użytecznym pillboxem.

ZES/020
Ilość

Żeń-szeń w 90 kapsułkach z poręcznym pillboxem

za 42,99 zł

Dodatkowe -10% z kodem KOD10

Nie łączy się z innymi promocjami

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zamów za min. 199 zł - wysyłka gratis

 

Wysyłka w 24 godziny

 

Zasady zwrotu

Opis

  • EKSTRAKT Z ŻEŃ-SZENIA KOREAŃSKIEGO (PANAX GINSENG)
  • STANOWI BOGATE ŹRÓDŁO NATURALNYCH GINSENOZYDÓW O CENIONYCH WŁAŚCIWOŚCIACH
  • ŻEŃ-SZEŃ KOREAŃSKI POMAGA W UTRZYMANIU OPTYMALNEJ WYTRZYMAŁOŚCI, UCZUCIA ENERGII I WITALNOŚCI
  • PANAX GINSENG WPŁYWA NA ZWIĘKSZENIE WYDOLNOŚCI FIZYCZNEJ
  • ŻEŃ-SZEŃ POMAGA W UTRZYMANIU SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ I UMYSŁOWEJ W PRZYPADKU OSŁABIENIA, WYCZERPANIA, ZMĘCZENIA I UTRATY KONCENTRACJI
  • PRODUKT WYSTĘPUJE W FORMIE ŁATWYCH DO POŁKNIĘCIA KAPSUŁEK

Essence Korean ginseng to suplement diety w postaci kapsułek zawierający ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng C.A. Meyer).

 

Panax ginseng to szerokie spektrum działania

Panax ginseng jest jednym z najczęściej stosowanych gatunków żeń-szenia. Od tysięcy lat gatunek ten jest bardzo ważny w tradycji Korei, Chin i Japonii, skąd pochodzi.  Nazwa panax oznacza „wszelkie uzdrowienie” i wywodzi się z tradycyjnego przekonania, że ​​żeń-szeń ma dobroczynny wpływ na ludzkie ciało. Głównymi aktywnymi składnikami Panax ginseng są ginsenozydy, czyli saponiny triterpenowe (1).

 

Kompleksowo rozumiana witalność

To przede wszystkim należy mieć na myśli stosując Panax ginseng. Żeń-szeń koreański pomaga w utrzymaniu optymalnej wytrzymałości, uczucia energii i witalności oraz dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego. To także wzmocnienie organizmu człowieka, dostarczenie brakującej energii i pozytywnej siły życiowej. Roślina ta wykazuje właściwości przeciwutleniające. Warto jeszcze wspomnieć, że żeń-szeń wspiera układ odpornościowy (2).

 

Żeń-szeń a funkcje poznawcze

Panax ginseng pomaga w utrzymaniu dobrej sprawności poznawczej i wspomaga wydajność pamięci. Przyczynia się do prawidłowego krążenia krwi, co jest związane z wydajnością i reaktywnością mózgu. Co ważne, żeń-szeń pomaga w utrzymaniu sprawności fizycznej i umysłowej w przypadku osłabienia, wyczerpania, zmęczenia i utraty koncentracji. Przyczynia się również do prawidłowego krążenia krwi, co jest związane z wydajnością i reaktywnością mózgu (2).

 

Panax ginseng a stres

Korean Ginseng to zdecydowanie warty polecenia produkt, którego walory docenią nawet najbardziej wymagający sportowcy. Mogą go z powodzeniem stosować osoby, którym towarzyszy ciągły stres, ponieważ zawarte w żeń-szeniu ginsenozydy działają w organizmie w zależności od potrzeb, ginsenozydy uspokajające w sytuacjach stresowych, a przy potrzebie większej wydajności działają stymulująco (2).

 

Wpływ żeń-szenia na zdolności seksualne

Na pewno słyszałeś o wpływie Panax ginseng na zdolności seksualne. Roślina ta pomaga w utrzymaniu funkcji seksualnych, a dodatkowo wywołać i poprawić erekcję (2). To świetny wybór dla osób, które pragną podnieść swoje możliwości seksualne (3).

 

Żeń-szeń od Essence to produkt oparty na jednym składniku aktywnym

Jego formuła jest oparta wyłącznie o naturalny ekstrakt z korzenia Panax ginseng, który standaryzowany jest na zawartość ginsenozydów. Czego chcieć więcej? To produkt cechujący się najwyższą jakością, stworzony z dbałością o najmniejsze szczegóły. Niesamowite jest to, że roślina cieszy się powodzeniem od tysięcy lat. Sięgnij po to, co sprawdzone. Sięgnij po Essence Korean ginseng w wygodnej postaci kapsułek. Wszechstronność to jego cecha charakterystyczna, co docenią nawet najbardziej wymagające osoby.

 

ESSENCE KOREAN GINSENG – NATURALNY PRODUKT, KTÓRY NA STAŁE MOŻE ZAGOŚCIĆ W TWOJEJ SUPLEMENTACJI!

 

Literatura:

Kim J. H., Pharmacological and medical applications of Panax ginseng and ginsenosides: a review for use in cardiovascular diseases. Journal of Ginseng Research, 2018, 42(3), 264-269.

Lista PENDING opublikowana na podstawie Rozporządzenia Komisji (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiającego wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci.

Leung K. W., Wong A. S., Ginseng and male reproductive function. Spermatogenesis, 2013, 3(3), e26391.

Ten pakiet zawiera

Skład

Żeń-szeń koreański 500mg w 90 kapsułkach

Porcja: 1 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu: 90
Opakowanie: 90 kaps.
Masa netto: 57.20 g
Wartość odżywcza / Informacja żywieniowa
  na 1 kaps. % RWS*
Ekstrakt żeń-szenia koreańskiego 500 mg -
- w tym ginsenozydy - -
w tym ginsenozydy 50 mg -
Składniki: ekstrakt z korzenia żeń szenia koreańskiego (Panax ginseng C.A.Meyer) [10 % ginsenozydów] (78, 7 %), otoczka kapsułki (żelatyna)B / (substancja glazurująca - hydroksypropylometyloceluloza)C / (żelatyna, barwniki - dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza, błękit patentowy)D, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych). B,C,DPatrz symbol za numerem partii produkcyjnej. Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten, jaj, orzechów ziemnych i innych orzechów.
Pokaż więcej

Pillbox Essence

Porcja:  
Ilość porcji w opakowaniu:
Opakowanie:  
Wartość odżywcza / Informacja żywieniowa
  na

Zobacz także

Pillbox Essence

starstarstarstarstar
 
Cena 5,99 zł

Dodatkowe -10% z kodem KOD10

Essence Pillbox to praktyczne pudełko na suplementy w formie tabletek i kapsułek. Pillbox posiada 5 komór: 2 większe i 3 mniejsze....

Polecane produkty

Wszystkie produkty
NAC 90 tabl. z poręcznym...
  • Pakiet

NAC 90 tabl. z poręcznym pillboxem

starstarstarstarstar
 
Cena 55,99 zł

Dodatkowe -10% z kodem KOD10

Zestaw Essence NAC z ekonomicznym opakowaniem- znakomity preparat oparty w 100% o acetylowaną formę l-cysteiny mającej wpływ na szybkość...

Kwas hialuronowy w 90 tabletkach

starstarstarstarstar
 
Cena 59,99 zł

Dodatkowe -10% z kodem KOD10

Essence Hyaluronic Acid+ - wysokiej klasy preparat, którego formuła powstała w oparciu o znane i cenione substancje aktywne. Regularne jego...

shopping_cart 0