10% zniżki  KOD: KOD10

ALA Alpha Lipoic Acid w 90 tabletkach

69,99 zł

Essence ALA Alpha Lipoic Acid - wysokiej jakości kwas alfa liponowy w komfortowej formie tabletek. Występuje on naturalnie w niemal każdej komórce organizmu. Wpływa na jego funkcjonowanie na wielu płaszczyznach. Najważniejszym wydaje się wpływ na przemiany energetyczne, ale także wsparcie regeneracji wątroby przeciążanej zwykle przez styl życia, prowadzoną dietą, a nawet zbyt rozbudowaną suplementację.

ESS/001
Ilość

ALA Alpha Lipoic Acid w 90 tabletkach

za 69,99 zł

Dodatkowe -10% z kodem KOD10

Nie łączy się z innymi promocjami

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zamów za min. 199 zł - wysyłka gratis

 

Wysyłka w 24 godziny

 

Zasady zwrotu

Opis

  • WYSOKO SKONCENTROWANY KWAS ALFA LIPONOWY, KTÓREMU NIE TOWARZYSZĄ ŻADNE DODATKI
  • KAŻDA PORCJA DOSTARCZA GO DO ORGANIZMU AŻ 600MG, CHARAKTERYZUJE SIĘ DOBRĄ PRZYSWAJALNOŚCIĄ
  • WPŁYWA POZYTYWNIE NA PROCESY ENERGETYCZNE ORGANIZMU
  • WYKAZUJE PEWIEN POTENCJAŁ PRZECIWUTLENIAJĄCY, WSPIERA WALKĘ Z WOLNYMI RODNIKAMI TLENOWYMI
  • SPRZYJA POPRAWIE REGENERACJI WĄTROBY ORAZ SYMULUJE PRODUKCJĘ GLIKOGENU MIĘŚNIOWEGO
  • FORMA TABLETEK SPRZYJA KOMFORTOWEMU STOSOWANIU ORAZ UŁATWIA DOBÓR DAWEK POD INDYWIDUALNE POTRZEBY

 

Światowej klasy preparat na bazie ALA (kwasu alfa-liponowego)! Nie towarzyszy mu żaden zbędny dodatek, żadna zastrzeżona mieszanka - dzięki temu wiesz, co i w jakiej ilości suplementujesz. Wyróżnia się wielotorowym działaniem - wspiera przemiany metaboliczne, wzmacnia układ odpornościowy w walce z wolnymi rodnikami tlenowymi. Pomaga nawet w lepszej regeneracji wątroby. Polecany jest wszystkim osobom aktywnym fizycznie!

Essence ALA Alpha Lipoic Acid - wysokiej jakości kwas alfa liponowy w komfortowej formie tabletek. Występuje on naturalnie w niemal każdej komórce organizmu. Wpływa na jego funkcjonowanie na wielu płaszczyznach. Najważniejszym wydaje się wpływ na przemiany energetyczne, ale także wsparcie regeneracji wątroby przeciążonej zwykle przez styl życia, prowadzoną dietą, a nawet zbyt rozbudowaną suplementację. Warto więc zadbać o ten jeden z najważniejszych organów. Ponadto dzięki swoim antyoksydacyjnym właściwościom sprzyja lepszej ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym oraz wspiera walkę z wolnymi rodnikami tlenowymi.

Essence ALA Alpha Lipoic Acid - regularne przyjmowanie ALA sprzyja nawet sprawniejszej resyntezie glikogenu mięśniowego, a więc skraca czas niezbędny na pełną regenerację organizmu - nawet po bardzo ciężkim i wymagającym treningu. Jeżeli poszukujesz kompleksowego wsparcia organizmu, w tym cenisz preparaty oparte o jeden, ale wysoko skoncentrowany składnik - będzie to doskonały wybór!

ESSENCE ALA ALPHA LIPOIC ACID - NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKT W KORZYSTNEJ CENIE!

Skład

ALA Alpha Lipoic Acid w 90 tabletkach

Porcja: 1 tabl.
Ilość porcji w opakowaniu: 90
Opakowanie: 90 tabl.
Masa netto: 108.00 g
Wartość odżywcza / Informacja żywieniowa
  na 1 tabl. % RWS*
Kwas alfa liponowy 600 mg -
Składniki: kwas alfa liponowy, substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna), substancje przeciwzbrylające (węglan wapnia, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych). Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy), jaj, selera i gorczycy.

Opinie

Wg mnie porcja 1 tab = 600 mg to zbyt duzo i niestety muszę dzielić porcje (co sprawia nieco kłopotu), jednak działanie oceniam 10 na 10!
Już miesiac suplementacji i faktycznie czuję lżej na duszy. Super uzupełnienie w diecie oczyszczajacej organizm.
Pokaż więcej
Rewelacyjny suplement, nieodłączny element w mojej diecie!
Dobra cena! Polecam , bo produkt dobrej jakości!
Redukcja niestraszna. W okresach, kiedy zaczyna spadać poziom leptyny, pojawia się głód czy tzw. parcie na jedzenie - kwas zawsze daje rade!
Dodaj opinie

Polecane produkty

Wszystkie produkty
NAC 90 tabl. z poręcznym...
  • Pakiet

NAC 90 tabl. z poręcznym pillboxem

starstarstarstarstar
 
Cena 55,99 zł

Dodatkowe -10% z kodem KOD10

Zestaw Essence NAC z ekonomicznym opakowaniem- znakomity preparat oparty w 100% o acetylowaną formę l-cysteiny mającej wpływ na szybkość...

Kwas hialuronowy w 90 tabletkach

starstarstarstarstar
 
Cena 59,99 zł

Dodatkowe -10% z kodem KOD10

Essence Hyaluronic Acid+ - wysokiej klasy preparat, którego formuła powstała w oparciu o znane i cenione substancje aktywne. Regularne jego...

shopping_cart 0