Rabat 10%  KOD: KOD10

Zdrowe tłuszcze

Prowadzenie diety nie jest proste, ale i często nie należy do najprzyjemniejszych zadań. Trudno  odpowiednio ją zbilansować, by pod każdym kątem zaspokoić potrzeby organizmu. Szczególnie newralgicznym punktem każdego jadłospisu są tłuszcze, w tym tzw. "zdrowe tłuszcze", których walory prozdrowotne są znane i cenione przez dietetyków na całym świecie. Częste ich niedobory wynikają, np. z niewielkich ilości tłustych ryb w jadłospisie. Może to wynikać z problemów z ich dostępnością, nieciekawym smakiem (dla zainteresowanych), czy też po prostu ich ceną, bowiem ta, ostatnimi laty wyjątkowo szybko idzie w górę. Rozwiązaniem tej patowej sytuacji jest sięgnięcie po profesjonalną suplementację, która pomoże Ci w odpowiednim zbilansowaniu diety. Dotyczy to głównie:

- kwasów omega 3,

- bardziej złożonych preparatów na bazie kwasów z grupy omega 3 - 6 - 8.

Nie można oczywiście zapominać o innych tłuszczach, w tym oleju MCT (znanego także po angielską nazwą MCT Oil). Pozyskiwane są one z miąższu kokosowego i wykorzystywane podczas diet wysokotłuszczowych/wysokoenergetycznych. Doskonale sprawdzają się podczas diet ketogenicznych. Warto podkreślić, że w związku z odmiennym procesem trawiennym olej MCT nie wpływa w żaden sposób na zwiększenie odkładania tkanki tłuszczowej.

Aktywne filtry

Zestaw kwasów Omega
  • Pakiet
  • Obecnie brak na stanie

Zestaw kwasów Omega

starstarstarstarstar
 
Cena 59,99 zł

Idealny zestaw kasów tłuszczowych w optymalnej wersji ekonomicznej. Sprawdź działanie kwasów tłuszczowych Omega już teraz i zamów w komplecie.

Olej MCT
  • Obecnie brak na stanie

Olej MCT

starstarstarstarstar
 
Cena 37,03 zł

Essence MCT Oil - Olej MCT - wysokiej jakości olej MCT pozyskiwany ze starannie wyselekcjonowanego oleju palmowego. Jest to produkt stworzony z...

shopping_cart 0