Rabat 10%  KOD: KOD10

L-Tryptophan w 90 tabletkach

  • Obecnie brak na stanie
49,99 zł
Ostatnia najniższa cena:49,99 zł
Cena standardowa:49,99 zł
90 porcji / 90tabl.
1 porcja / 0,56 zł

Essence L-Tryptophan - rewelacyjne źródło czystego l-tryptofanu, którego wpływ na organizm okazuje się niezwykle szeroki i pozytywny. Wpływa pozytywnie na funkcjonowanie układu nerwowego. Jest on prekursorem takich neuroprzekaźników, jak serotonina oraz melatonina. Wpływa tym samym na poprawę samopoczucia oraz nastroju.

ESS/060
Ilość

L-Tryptophan w 90 tabletkach

za 49,99 zł

Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zamów za min. 199 zł - wysyłka gratis

 

Wysyłka od 04. stycznia

 

Zasady zwrotu

Opis

  • KOMFORTOWA SUPLEMENTACJA GWARANTOWANA PRZEZ FORMĘ TABLETEK
  • FORMUŁA OPIERA SIĘ O CZYSTY L-TRYPTOFAN, KTÓREMU NIE TOWARZYSZĄ ŻADNE DODATKI
  • KAŻDA PORCJA TO AŻ 1000MG CZYSTEJ SUBSTANCJI AKTYWNEJ O DOBREJ PRZYSWAJALNOŚCI
  • WPŁYWA POZYTYWNIE NA SAMOPOCZUCIE ORAZ NASTRÓJ, POPRAWIA PAMIĘĆ
  • WYKAZUJE POZYTYWNY WPŁYW NA UKŁAD NERWOWY, ŁAGODZI NEGATYWNE OBJAWY STRESU
  • MOŻE MIEĆ WPŁYW NA POPRAWĘ JAKOŚCI SNU I LEPSZĄ REGENERACJĘ NOCNĄ

 

Wysokiej jakości suplement o pewnym składzie i realnym działaniu! Każda tabletka to potężna dawka czystego l-tryptofanu (aż 1000mg), któremu nie towarzyszą żadne zbędne dodatki. Wpływa pozytywnie na funkcjonowanie układu nerwowego, sprzyja lepszemu nastrojowi i poprawie samopoczucia (jest prekursorem serotoniny). Poprawia jakość snu oraz nocnej regeneracji. Doskonale sprawdza się w przypadku osób zmagających się dużymi dawkami stresu każdego dnia.

Essence L-Tryptophan - rewelacyjne źródło czystego l-tryptofanu, którego wpływ na organizm okazuje się niezwykle szeroki i pozytywny. Wpływa pozytywnie na funkcjonowanie układu nerwowego. Jest on prekursorem takich neuroprzekaźników, jak serotonina oraz melatonina. Wpływa tym samym na poprawę samopoczucia oraz nastroju. Może poprawiać w pewnym zakresie możliwości seksualne. Natomiast dzięki wpływowi na poziom melatoniny poprawia jakość snu i tym samym regeneracji nocnej. Jest to jeden z tych preparatów, które mają olbrzymią wartość dodaną i stanowią solidne dopełnienie profesjonalnej suplementacji.

Essence L-Tryptophan - regularne przyjmowanie tego preparatu niesie za sobą wiele wymiernych korzyści. Jednak nie oczekuj po nim doraźnego działania jak, np. po kofeinie lub innych mocnych stymulantach. Jest to wysokiej jakości aminokwas o szerokiej aktywności biologicznej, który jednak działa w tle. Preparat występuje w postaci tabletek, których rozmiar nie powinien być problemem podczas połykania.

ESSENCE L-TRYPTOPHAN - ŚWIATOWA JAKOŚĆ W DOBREJ CENIE!

Skład

L-Tryptophan w 90 tabletkach

Porcja: 1 tabl.
Ilość porcji w opakowaniu: 90
Opakowanie: 90 tabl.
Masa netto: 144.00 g
Wartość odżywcza / Informacja żywieniowa
  na 1 tabl. % RWS*
L-tryptofan 1000 mg -
Składniki: L-tryptofan, substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), substancje przeciwzbrylające (węglan wapnia, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych). Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy), jaj, selera i gorczycy.

Opinie

Bardzo, bardzo uspokaja. Zapas po trzech miesiącach się kończy, więc polecam wcześniej uzupełnić
Super działanie!!! Polecam
Dodaj opinie

Polecane produkty

Wszystkie produkty
Witamina D3 2000 UI w 120...
  • -10,00 zł

Witamina D3 2000 UI w 120 kapsułkach

starstarstarstarstar
Cena podstawowa 29,99 zł -10,00 zł
Cena 19,99 zł

Witamina D jest określana jako „witamina słońca”, ponieważ jej produkcja odbywa się w skórze podczas ekspozycji na słońce. Niestety, zwykle ta...

shopping_cart 0