10% zniżki  KOD: KOD10

Moringa Oleifera ekstrakt z liści Moringi w 90 tabletkach

  • Obniżka
34,99 zł
33,24 zł Zniżka 5%

Essence Moringa oleifera to suplement diety w postaci tabletek zawierający ekstrakt z liści moringi olejodajnej. To niezwykle interesująca pochodząca z obszarów Afryki i Azji, która wpływa na poziom glukozy.

ESS/105
Ilość

Moringa Oleifera ekstrakt z liści Moringi w 90 tabletkach

za 33,24 zł

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Dodatkowe -10% z kodem KOD10

Nie łączy się z innymi promocjami

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zamów za min. 199 zł - wysyłka gratis

 

Wysyłka w 24 godziny

 

Zasady zwrotu

Opis

  • MORINGA OLEIFERA OKREŚLANA JEST JAKO ,,CUDOWNE DRZEWO”
  • POCHODZI Z TERENÓW AZJI I AFRYKI
  • ROŚLINA TA CIESZY SIĘ DUŻYM ZAINTERESOWANIEM ZE WZGLĘDU NA SWOJE WŁAŚCIWOŚCI
  • LIŚCIE MORINGI OLEJODAJNEJ ZAWIERAJĄ WIELE CENNYCH SKŁADNIKÓW
  • MORINGA OLEIFERA POMAGA W UTRZYMANIU PRAWIDŁOWEGO POZIOMU GLUKOZY
  • KAŻDA PORCJA TO 400 MG EKSTRAKTU Z LIŚCI MORINGI OLEJODAJNEJ

Essence Moringa oleifera to suplement diety w postaci tabletek zawierający ekstrakt z liści moringi olejodajnej. To niezwykle interesująca pochodząca z obszarów Afryki i Azji, która wpływa na poziom glukozy.

Czemu warto zainteresować się drzewem, które rośnie w krajach tropikalnych i subtropikalnych? Otóż moringa olejodajna to roślina, która ceniona jest za bogactwo związków bioaktywnych. Co ciekawe, moringa znana jest jako drzewo podudzia (ze względu na wygląd niedojrzałych strąków nasion), drzewo chrzanowe (ze względu na smak zmielonych przetworów korzeniowych) oraz drzewo oleiste (z olejów z nasion). Na niektórych obszarach, gdzie występuje zjada się niedojrzałe strąki nasion, podczas gdy liście są szeroko stosowane jako podstawowy pokarm ze względu na wysoką zawartość składników odżywczych. Warto tutaj wspomnieć, że różne surowce uzyskane z tej rośliny – liście, kwiaty, nasiona, strąki, kora i korzenie – mogą i są tradycyjnie wykorzystywane, m. in. jako wartościowe pożywienie.

Essence Moringa oleifera zawiera właśnie ekstrakt z liści moringi, które (jak podają dostępne badania naukowe) cieszą się dużym zainteresowaniem badaczy. Dlaczego? W publikacji naukowej z 2020 r. (Meireles i wsp.) umieszczono informację, że w porównaniu z innymi roślinami, ze 100 g suchych liści Moringa oleifera można uzyskać 7 razy więcej witaminy C niż z pomarańczy, 10 razy więcej witaminy A niż z marchwi, 17 razy więcej wapnia niż z mleka, 9 razy więcej białka niż w jogurcie, 15 razy więcej potasu niż w bananach i 25 razy więcej żelaza niż w szpinaku.

To wyjaśnia dlaczego moringa jest ważnym elementem pożywienia ludności z obszarów jej pochodzenia. Roślina ta jest określana też jako cudowne drzewo, którego stosowanie jest głęboko zakorzenione w tradycji niektórych krajów Azji i Afryki.

A co nas powinno najbardziej zainteresować w suplementacji moringi olejodajnej? Ważne jest to, że roślina ta uczestniczy w zachowaniu homeostazy glukozy w organizmie. Czyli moringa oleifera pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy.

Moringa oleifera, czyli wsparcie w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy.

Skład

Moringa Oleifera ekstrakt z liści Moringi w 90 tabletkach

Porcja: 1 tabl.
Ilość porcji w opakowaniu: 90
Opakowanie: 90 tabl.
Masa netto: 108.00 g
Wartość odżywcza / Informacja żywieniowa
  na 1 tabl. % RWS*
Ekstrakt z liści moringi olejodajnej 400 mg -
Składniki: substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), ekstrakt z liści moringi olejodajnej (Moringa oleifera), substancja wypełniająca (skrobia), substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych). Produkt może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy), jaj selera i gorczycy.

Polecane produkty

Wszystkie produkty
shopping_cart 0