Rabat 10%  KOD: KOD10

Chromium Picolinate w 180 tabletkach

  • Obecnie brak na stanie
24,99 zł
180 porcji / 180tabl.
1 porcja / 0,14 zł

Essence Chromium Picolinate - najwyższej jakości pikolinian chromu wyróżniający się dużą aktywnością biologiczną. Wpływa bowiem na metabolizm węglowodanów, wspierając unormowanie stężenia glukozy we krwi.

ESS/089
Ilość

Chromium Picolinate w 180 tabletkach

za 24,99 zł

Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zamów za min. 199 zł - wysyłka gratis

 

Wysyłka w ciągu 24h

 

Zasady zwrotu

Opis

  • WYSOKIEJ JAKOŚCI CHROM W FORMIE PIKOLINIANU O DOBREJ PRZYSWAJALNOŚCI
  • ODPOWIEDNIA PODAŻ TEGO PIERWIASTKA ŚLADOWEGO SPRZYJA PRAWIDŁOWYM PRZEMIANOM WĘGLOWODANÓW
  • WPŁYWA NA UTRZYMANIE ODPOWIEDNIEGO POZIOMU GLUKOZY WE KRWI, NIWELUJĄC NAGŁE WYRZUTY INSULINY
  • POMAGA W OGRANICZENIU POCZUCIA GŁODU I CIĄGŁEJ CHĘCI PODJADANIA, CO W SPOSÓB BEZPOŚREDNI OGRANICZA KALORYCZNOŚĆ DIETY
  • DOSKONALE SPRAWDZA SIĘ W CZASIE REDUKCJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ (PODCZAS ODCHUDZANIA SIĘ)
  • FORMUŁA PREPARATU WOLNA JEST OD ZBĘDNYCH DODATKÓW

 

Rewelacyjny suplement oparty o wysokiej klasy chrom o dobrej przyswajalności! Każda poraj to aż 2000mcg pikolinianu chromu charakteryzującego się dobrą przyswajalnością. Wpływa on na prawidłowe przemiany węglowodanów, co przekłada się na unormowanie poziomu glukozy we krwi oraz ograniczenie nagłych wyrzutów insuliny. Innymi słowy, pomaga w ograniczeniu zbędnego podjadania i zaburzania zbilansowanej diety redukcyjnej. Właśnie dlatego tak często jest stosowany w okresie odchudzania się. Sięgnij po produkt z wysokiej półki o realnym działaniu.

Essence Chromium Picolinate - najwyższej jakości pikolinian chromu wyróżniający się dużą aktywnością biologiczną. Wpływa bowiem na metabolizm węglowodanów, wspierając unormowanie stężenia glukozy we krwi. Niwelacja ich nagłych skoków pozwala na jednoczesne ograniczenie niepotrzebnych wyrzutów insuliny wywołujących poczucie głodu i chęci ciągłego podjadania. Warto podkreślić, że chrom odgrywa jedną z kluczowych ról także w przemianach tłuszczów, białek oraz cholesterolu. Preparat występuje w postaci tabletek, których połknięcie będzie szybkie i łatwe. Każde opakowanie stanowi źródło aż 180 pełnych porcji produktu.

Essence Chromium Picolinate - preparat stanowi doskonałe dopełnienie suplementacji okołoredukcyjnej. Każda porcja to aż 200mcg chromu, którego wpływ na ograniczenie ciągłej chęci podjadania jest nie do przecenienia. Uczestniczy on bowiem w przemianach metabolicznych węglowodanów. Ilość chromu w organizmie spada wraz z wiekiem, warto więc zadbać o przywrócenie jego odpowiedniego stężenia w tkankach.

ESSENCE CHROMIUM PICOLINATE - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W DOBREJ CENIE!

Skład

Chromium Picolinate w 180 tabletkach

Porcja: 1 tabl.
Ilość porcji w opakowaniu: 180
Opakowanie: 180 tabl.
Masa netto: 90.00 g
Wartość odżywcza / Informacja żywieniowa
  na 1 tabl. % RWS*
Chrom 200 µg 500%
Składniki: substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, skrobia), pikolinian chromu, substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu). Może zawierać niezmierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy), jaj, selera i gorczycy.

Opinie

Zaopiniuj jako pierwsza osoba!

Polecane produkty

Wszystkie produkty
shopping_cart 0