10% zniżki  KOD: KOD10

ZMB Cynk, Magnez i Witamina B6 w 120 tabletkach

29,99 zł

Essence ZMB - wysokiej jakości mieszanka magnezu, cynku oraz witaminy B6 w precyzyjnych i z góry określonych proporcjach. Sprzyja poprawie jakości snu, ale także skróceniu czasu niezbędnego na zaśnięcie. Jest to główny powód popularności tego typu preparatów. Oczywiście jest to wynik synergii działania zawartych w każdej porcji substancji aktywnych. 

ESS/076
Ilość

ZMB Cynk, Magnez i Witamina B6 w 120 tabletkach

za 29,99 zł

Dodatkowe -10% z kodem KOD10

Nie łączy się z innymi promocjami

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zamów za min. 199 zł - wysyłka gratis

 

Wysyłka w 24 godziny

 

Zasady zwrotu

Opis

  • ŚWIATOWEJ KLASY SUPLEMENT ŁĄCZĄCY ZALETY MAGNEZU, CYNKU ORAZ WITAMINY B6
  • FORMUŁA WOLNA JEST OD ZASTRZEŻONYCH MIESZANEK, WYSTĘPUJE W PRAKTYCZNEJ FORMIE TABLETEK
  • WPŁYWA POZYTYWNIE NA FUNKCJONOWANIE MIĘŚNI (MG), UTRZYMANIE RÓWNOWAGI ELEKTROLITOWEJ ORAZ FUNKCJONOWANIE UKŁADU NERWOWEGO (MG, B6)
  • OGRANICZA POCZUCIE CIĄGŁEGO ZMĘCZENIA I ZNUŻENIA, SPRZYJA UTRZYMANIU SPRAWNOŚCI PSYCHOFIZYCZNEJ (MG, B6)
  • CHARAKTERYZUJE SIĘ DOBRĄ PRZYSWAJALNOŚCIĄ DZIĘKI ODPOWIEDNIM FORMOM CHEMICZNYM ZASTOSOWANYCH MIKROELEMENTÓW

 

Najwyższej klasy magnez oraz cynk w formie bardzo dobrze przyswajalnych cytrynianów, którym towarzyszy dodatek witaminy B6! Pomaga w odpowiednim zbilansowaniu diety pod kątem tych trzech istotnych dla organizmu mikroelementów. Wpływa na poprawę jakości snu, sprzyja lepszej regeneracji nocnej, a nawet w pewnych warunkach może mieć wpływ na podniesienie poziomu testosteronu. Sięgnij po profesjonalny suplement w dobrej cenie!

Essence ZMB - wysokiej jakości mieszanka magnezu, cynku oraz witaminy B6 w precyzyjnych i z góry określonych proporcjach. Sprzyja poprawie jakości snu, ale także skróceniu czasu niezbędnego na zaśnięcie. Jest to główny powód popularności tego typu preparatów. Oczywiście jest to wynik synergii działania zawartych w każdej porcji substancji aktywnych. Jednak każda z nich wykazuje także swoje właściwości. Magnez pomaga w prawidłowej pracy mięśni oraz umożliwia utrzymanie równowagi elektrolitowej. Ponadto magnez wraz z witaminą B6 uczestniczy w procesach energetycznych organizmu. Wpływają one również na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Ograniczają poczucie zmęczenia i znużenia oraz ryzyko zachwiania funkcji psychologicznych.

Essence ZMB - regularne przyjmowanie preparatu sprzyja uzupełnieniu niedoborów zawartych w nim mikroelementów, co wpływa pozytywnie na funkcjonowanie organizmu. Warto podkreślić, że przedłużający się niedobór cynku przekłada się zwykle na spadek poziomu testosteronu. Jednak jego uzupełnienie pozwala w krótkim czasie na podniesienie go do odpowiednio wysokiego stężenia. Jest to niezwykle anaboliczny hormon, mający olbrzymi wpływ na jakość oraz szybkość przyrostu muskulatury.

ESSENCE ZMB - ZAAWANSOWANY PREPARAT NA BAZIE SPECJALNIE PRZYGOTOWANEJ MIESZANKI MIKROELEMENTÓW!

Skład

ZMB Cynk, Magnez i Witamina B6 w 120 tabletkach

Porcja: 3 tabl.
Ilość porcji w opakowaniu: 40
Opakowanie: 120 tabl.
Masa netto: 180.00 g
Wartość odżywcza / Informacja żywieniowa
  na 3 tabl. % RWS*
Magnez 375 mg 100%
Cynk 15 mg 150%
Witamina B6 4 mg 286%
Składniki: cytrynian magnezu, cytrynian cynku, substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, skrobia), substancje przeciwzbrylające (węglan wapnia, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny). Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy), jaj, selera i gorczycy.

Polecane produkty

Wszystkie produkty
NAC 90 tabl. z poręcznym...
  • Pakiet

NAC 90 tabl. z poręcznym pillboxem

starstarstarstarstar
 
Cena 55,99 zł

Dodatkowe -10% z kodem KOD10

Zestaw Essence NAC z ekonomicznym opakowaniem- znakomity preparat oparty w 100% o acetylowaną formę l-cysteiny mającej wpływ na szybkość...

Kwas hialuronowy w 90 tabletkach

starstarstarstarstar
 
Cena 59,99 zł

Dodatkowe -10% z kodem KOD10

Essence Hyaluronic Acid+ - wysokiej klasy preparat, którego formuła powstała w oparciu o znane i cenione substancje aktywne. Regularne jego...

shopping_cart 0