20% na zakupy min. 100zł  KOD: BF20

Sen

Współczesne życie przepełnione jest olbrzymimi dawkami stresu oraz komplikacjami,  z których rozwiązaniem borykamy się każdego dnia. Jeżeli jeszcze do tego dorzucić konieczność podróżowania pomiędzy strefami czasowymi lub pracę w systemie zmianowym (w tym także w godzinach nocnych) - mamy gotowy przepis na katastrofę. Oczywiście chodzi o całkowite rozregulowanie organizmu i utratę jego wewnętrznej harmonii opartej o zrównoważony cykl dobowy (dnia i nocy). Wszystko to przekłada się na duże problemy z jakością snu, ciągłe wybudzanie się w nocy w wyniku najdrobniejszego szmeru w pokoju, a nawet bardzo duże ilości czasu potrzebne, by w ogóle zasnąć.

Najczęściej wybieranymi preparatami, które pomagają w walce o lepszy sen są:

- melatonina,

- l-tryptofan.

Oczywiście w naszej ofercie nie brakuje także bardziej złożonych preparatów pokroju ZMB, które łączą w sobie starannie przygotowaną mieszankę magnezu, cynku oraz witaminy B6. Nasza oferta w dalszym ciągu jest rozwijana - z pewnością niebawem pojawią się kolejne preparaty o równie dużej skuteczności i bezpieczeństwie stosowania.

Aktywne filtry

Tryptofan z wygodnym pillboxem
  • Pakiet
  • Obecnie brak na stanie

Tryptofan z wygodnym pillboxem

starstarstarstarstar
 
Cena 55,54 zł

L-tryptofan z wygodnym pillboxem - rewelacyjne źródło czystego l-tryptofanu, którego wpływ na organizm okazuje się niezwykle szeroki i...

shopping_cart 0