10% zniżki  KOD: KOD10

Filtruj według

Sen

Współczesne życie przepełnione jest olbrzymimi dawkami stresu oraz komplikacjami,  z których rozwiązaniem borykamy się każdego dnia. Jeżeli jeszcze do tego dorzucić konieczność podróżowania pomiędzy strefami czasowymi lub pracę w systemie zmianowym (w tym także w godzinach nocnych) - mamy gotowy przepis na katastrofę. Oczywiście chodzi o całkowite rozregulowanie organizmu i utratę jego wewnętrznej harmonii opartej o zrównoważony cykl dobowy (dnia i nocy). Wszystko to przekłada się na duże problemy z jakością snu, ciągłe wybudzanie się w nocy w wyniku najdrobniejszego szmeru w pokoju, a nawet bardzo duże ilości czasu potrzebne, by w ogóle zasnąć.

Najczęściej wybieranymi preparatami, które pomagają w walce o lepszy sen są:

- melatonina,

- l-tryptofan.

Oczywiście w naszej ofercie nie brakuje także bardziej złożonych preparatów pokroju ZMB, które łączą w sobie starannie przygotowaną mieszankę magnezu, cynku oraz witaminy B6. Nasza oferta w dalszym ciągu jest rozwijana - z pewnością niebawem pojawią się kolejne preparaty o równie dużej skuteczności i bezpieczeństwie stosowania.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Tryptofan z wygodnym pillboxem
  • Obniżka
  • Pakiet

Tryptofan z wygodnym pillboxem

starstarstarstarstar
Cena podstawowa 55,54 zł -10%
Cena 49,99 zł

Dodatkowe -10% z kodem KOD10

L-tryptofan z wygodnym pillboxem - rewelacyjne źródło czystego l-tryptofanu, którego wpływ na organizm okazuje się niezwykle szeroki i...

shopping_cart 0