20% na zakupy min. 100zł  KOD: BF20

Catuaba Bark wsparcie funkcji seksualnych w 120 tabletkach

  • Obecnie brak na stanie
34,99 zł
120 porcji / 120tabl.
1 porcja / 0,29 zł

Erythroxylum vacciniifolium pochodzi z Brazylii, gdzie jest bardzo popularną rośliną. Napar z niej sporządzony tradycyjnie nazywany jest właśnie „catuaba” (chociaż nazwę tę stosuje się także do naparów z roślin należących do innych rodzajów).

ESS/111
Ilość

Catuaba Bark wsparcie funkcji seksualnych w 120 tabletkach

za 34,99 zł

Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zamów za min. 199 zł - wysyłka gratis

 

Wysyłka w ciągu 24h

 

Zasady zwrotu

Opis

  • EKSTRAKT Z KORY CATUABA
  • CATUABA WYWODZI SIĘ Z AMERYKI POŁUDNIOWEJ
  • POWSZECHNIE KORA CATUABA STOSOWANA JEST JAKO WSPARCIE FUNKCJI SEKSUALNYCH
  • CATUABA KOJARZONA JEST Z AFRODYZJAKIEM
  • CATUABA TO PLEMIENNE SŁOWO OZNACZAJĄCE „CO DAJE SIŁĘ INDIANINOWI”
  • W OPAKOWANIU ZNAJDUJE SIĘ AŻ 120 PORCJI

Essence Catuaba bark to suplement diety w postaci tabletek zawierający ekstrakt z kory catuaba. Niezwykła roślina pochodząca z Ameryki Południowej (łac. Erythroxylum vacciniifolium). Do rodzaju Erythroxylum zalicza się około 200 gatunków, które są rosną w Ameryce Południowej, Afryce i na Madagaskarze.

Czym jest catuaba? Jeśli nie spotkałeś się z tym określeniem, musisz wiedzieć, że Erythroxylum vacciniifolium pochodzi z Brazylii, gdzie jest bardzo popularną rośliną. Napar z niej sporządzony tradycyjnie nazywany jest właśnie „catuaba” (chociaż nazwę tę stosuje się także do naparów z roślin należących do innych rodzajów). Zgodnie z dostępną wiedzą naukową aktywnym składnikiem catuaba są przede wszystkim alkaloidy (czyli związki organiczne pochodzące z roślin, które przejawiają zróżnicowaną aktywność biologiczną) określane jako catuabiny. Oprócz alkaloidów Erythroxylum zawiera również m. in. garbniki, terpeny, flawonoidy, fenylopropanoidy.

Catuaba jest bardzo rozpowszechniona wśród miejscowej ludności. W Ameryce Południowej jest znana pod różnymi regionalnymi nazwami. Co ciekawe, ,,catuaba” to plemienne słowo oznaczające „co daje siłę Indianinowi”.

Dlaczego catuaba jest tak popularna w Ameryce Południowej? Otóż rdzenni mieszkańcy wykorzystują liście Erythroxylum vacciniifolium ze względu na właściwości pobudzające (Restrepo i wsp., 2019). Natomiast kora stosowana jest jako wsparcie funkcji seksualnych. Podsumowując, catuaba jest znana głównie ze swoich właściwości tonizujących i afrodyzjakalnych.

Catuaba bark to kolejna świetna propozycja z linii Essence. Niezwykła roślina wywodząca się z Ameryki Południowej i tradycyjnie stosowana przez tamtejszą ludność.

Skład

Catuaba Bark wsparcie funkcji seksualnych w 120 tabletkach

Porcja: 1 tabl.
Ilość porcji w opakowaniu: 120
Opakowanie: 120 tabl.
Masa netto: 144.00 g
Wartość odżywcza / Informacja żywieniowa
  na 1 tabl. % RWS*
Ekstrakt z kory catuaba 500 mg -
Składniki: substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), ekstrakt z kory catuaba (Erythroxylum Catuaba), substancja wypełniająca (skrobia), substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych). Produkt może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy), jaj selera i gorczycy.

Opinie

Zaopiniuj jako pierwsza osoba!

Polecane produkty

Wszystkie produkty
shopping_cart 0