20% na zakupy min. 100zł  KOD: BF20

ESSENCE NUTRITION

Wyobraź sobie, że przez tajemniczą furtkę dostajesz się do ogrodu, gdzie kwitną rośliny wykorzystywane dla zdrowia od setek lat przez mnichów, druidów i mędrców z dalekich zakątków Azji. To miejsce, gdzie w końcu Twój organizm może osiągnąć harmonię. Ten ogród to ESSENCE, furtka do poprawy kondycji organizmu i harmonijnego rozwoju zgodnie z Twoją naturą.  Możesz pełnymi garściami czerpać z dorobku pokoleń, które w naturalny sposób wspomagały swój organizm, a jednocześnie dzięki najnowszym badaniom i testom laboratoryjnym masz pewność, że robisz to bezpiecznie. 

Otwórz się na naturalne produkty prozdrowotne, które w ciągu dnia z powodzeniem wpłyną na twoją koncentrację i pobudzenie, a wieczorem pomogą ci zapaść w zdrowy sen. Suplementy diety ESSENCE to  witaminy, składniki mineralne, adaptogeny, tabletki wspomagające odchudzanie, pamięć, koncentrację i preparaty na stawy. Mogą być z powodzeniem stosowane przez kobiety, które poszukują m.in. preparatów na odchudzanie, witamin na paznokcie, czy też suplementów na koncentrację. Oraz przez mężczyzn, stosujących np. witaminy dla sportowców, suplementy na pamięć, lub produkty ukierunkowane na regeneracje stawów. 

Oferta ESSENCE to m.in. suplementy na koncentrację i pobudzenie, które doskonale sprawdzą się u osób aktywnych umysłowo – pracowników biurowych, programistów, kierowców zawodowych, nauczycieli, oraz studentów i uczniów. 

Ale nie samą pracą człowiek żyje… Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest samopoczucie i sprawność organizmu na co dzień. Dlatego też w ESSENCE znaleźć można szeroki wybór produktów wspomagających regenerację i odchudzanie. Wykorzystując doświadczenia pokoleń i najnowsze badania, wiemy jak dobrać zioła na odchudzanie aby skutecznie wspomagały dietę w redukcji masy ciała. Podobnie z preparatami na stawy, które doskonale sprawdzą się zarówno wśród osób aktywnych i sportowców, jak również seniorów. 

Przy Tworzeniu Marki ESSENCE, przyświecała nam idea, aby produkty były energią, oraz paliwem do życia i miały bardzo prosty i naturalny skład. Doskonale rozumiemy też, że pełnowartościowa dieta to sposób na zdrowie, dlatego oddajemy w Twoje ręce suplementy diety najwyższej jakości, które skutecznie wpłyną nie tylko na kondycję Twojego organizmu, ale również na wygląd skóry, włosów i paznokci. Pomyśl również o swoich bliskich – rodzicach, dziadkach i dobierz odpowiednią kompozycję witamin dla seniora. 

Wejdź do Ogrodu ESSENCE i wybierz dla Twojego organizmu to co najlepsze!

shopping_cart 0