10% zniżki  KOD: KOD10

MACA Ekstrakt z korzenia w 90 tabletkach

29,99 zł

Essence MACA - najwyższej jakości ekstrakt z korzeni MACA (Lepidium Meyenii), któremu nie  towarzyszą żadne inne substancje aktywne. Jest to w pełni naturalny preparat jednoskładnikowy, którego wpływ na układ hormonalny umożliwia podniesienie poziomu testosteronu do jego naturalnie maksymalnego stężenia. Każda porcja suplementu to wyjątkowo bogate źródło substancji aktywnych, w tym: garbników, polifenoli, saponin, alkaloidów, steroli, glukozynolanów oraz amidów wielonienasyconych.

ESS/073
Ilość

MACA Ekstrakt z korzenia w 90 tabletkach

za 29,99 zł

Dodatkowe -10% z kodem KOD10

Nie łączy się z innymi promocjami

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zamów za min. 199 zł - wysyłka gratis

 

Wysyłka w 24 godziny

 

Zasady zwrotu

Opis

  • WYSOKIEJ JAKOŚCI PREPARAT O NATURALNYM SKŁADZIE (LEPIDIUM MEYENII)
  • KAŻDA PORCJA TO AŻ 500 MG CZYSTEGO EKSTRAKTU Z KORZENIA MACA
  • WPŁYWA POZYTYWNIE NA FUNKCJONOWANIE ORGANIZMU, WZMACNIA GO
  • SPRZYJA STYMULACJI UKŁADU HORMONALNEGO I PODNIESIENIU POZIOMU TESTOSTERONU
  • POPRAWIA LIBIDO ORAZ SPRAWNOŚĆ SEKSUALNĄ, PODNOSI TAKŻE PŁODNOŚĆ
  • PREPARAT WYSTĘPUJE W POSTACI TABLETEK O RELATYWNIE NIEWIELKIEJ WIELKOŚCI

 

Poszukujesz naturalnego sposobu na wzmocnienie organizmu oraz podniesienie poziomu testosteronu? Doskonale się składa! Sięgnij po ten preparat, a zawarty w składzie ekstrakt pozyskiwany z korzenia MACA pomoże Ci w realizacji celów, nie wpływając jednocześnie w żaden sposób niekorzystnie na zdrowy organizm. Sięgnij po naturalny preparat o pewnym działaniu!

Essence MACA - najwyższej jakości ekstrakt z korzeni MACA (Lepidium Meyenii), któremu nie  towarzyszą żadne inne substancje aktywne. Jest to w pełni naturalny preparat jednoskładnikowy, którego wpływ na układ hormonalny umożliwia podniesienie poziomu testosteronu do jego naturalnie maksymalnego stężenia. Każda porcja suplementu to wyjątkowo bogate źródło substancji aktywnych, w tym: garbników, polifenoli, saponin, alkaloidów, steroli, glukozynolanów oraz amidów wielonienasyconych. Jak widzisz, jest to znakomity wybór dla najbardziej wymagających. Ponadto producent zadbał o czysty skład i praktyczną postać tabletek, których rozmiary nie powodują problemów z połykaniem. Umożliwiają za to precyzyjne odmierzenie każdej porcji - nawet zmodyfikowanej zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Essence MACA - Lepidium Meyenii jest niewielką rośliną, której część naziemna, jak i podziemna są jadalne. Warto to podkreślić, bowiem rdzenni mieszkańcy Peru znają ją od setek lat. Traktowana jest zarówno jako pożywienie, jak i wartościowy dodatek wykorzystywany w medycynie tradycyjnej. Ceni się jej wpływ na wzmocnienie organizmu oraz podniesienie możliwości seksualnych oraz libido. Oczywiście, nie można zapominać o jej wpływie na wysoką płodność.

ESSENCE MACA - NATURALNY SPOSÓB NA PODNIESIENIE POZIOMU TESTOSTERONU!

Skład

MACA Ekstrakt z korzenia w 90 tabletkach

Porcja: 1 tabl.
Ilość porcji w opakowaniu: 90
Opakowanie: 90 tabl.
Masa netto: 90.00 g
Wartość odżywcza / Informacja żywieniowa
  na 1 tabl. % RWS*
Ekstrakt z korzenia Maca 500 mg -
Składniki: ekstrakt z korzenia maca 10:1 (Lepidium meyenii), substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, skrobia), substancje przeciwzbrylające (węglan wapnia, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych). Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy), jaj, selera i gorczycy.

Polecane produkty

Wszystkie produkty

Witamina D3 K2 w 90 tabletkach

starstarstarstarstar
 
Cena 39,99 zł

Dodatkowe -10% z kodem KOD10

Essence Vitamin D3K2 - wysokiej klasy witamina D3 uznawana za najbardziej aktywną biologicznie formę wśród witamin ze swojej grupy oraz witamina...

shopping_cart 0